KONST / Litografier / Färglitografi 14325488
nr 1432 5488
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 122/200, kvinnor. Färglitografi, bildmått: 48x58, yttermått inklusive ram: 68x81 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:06:12
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr